top of page

23 juni 2025

  • Foto van schrijver: Rode Draak
    Rode Draak
  • 24 jun
  • 1 minuten om te lezen

Bijgewerkt op: 15 jul

Dit is de laatste speelavond voor het zomerreces. Er zijn nog steeds vakantiegangers en pechvogels :(


Helaas kwamen er maar 5 leden zich melden in Almere haven. Arjon besloot even koffie te blijven drinken en een plak cake te eten. Ondertussen gaf hij adviezen aan de vier die bleven spelen. Dat waren Marion, Joy, Tara en Chris. Het spel werd ingekort tot 9 rondes. Daarvan werd er 3 keer remise gespeeld.


Marion is vanaf het tweede spel aan de leiding gegaan en hield die positie stevig vast. Chris stond tweede, totdat Joy de laatste twee spellen probeerde die plaats over te nemen. Ze maakte de laatste 2 mahjongen en kreeg die notabene van Chris. De coup lukte net niet, het verschil bleef 5 punten in het voordeel van Chris. Tara heeft geen een keer een spel weggegeven maar helaas ook niet een gewonnen, ze werd vierde.

Zo gaan we dus de zomer in, Anita, Ton en Marion blijven de top drie.


De eerste avond na de zomervakantie is 18 augustus.

Ā 
Ā 
Ā 

Recente blogposts

Alles weergeven
17 november 2025

De Windentafel en de Drakentafel waren deze avond in gebruik. Elk met drie enthousiaste spelers. Aan de Windentafel liet Anita geen ruimte voor twijfel: Zij is de aanvoerder van het klassement en zou

Ā 
Ā 
Ā 
27 oktober 2025

De donkere dagen zijn nu echt aangekomen. Wintertijd, storm en regen. Gelukkig is het binnen droog en warm. Twee volle tafels zijn er deze avond. De Windentafel wordt bezet door het kwartet uit Almere

Ā 
Ā 
Ā 

Opmerkingen


Almere

​© 2017-2026 Anita Neve - niets van deze website mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand of openbaar gemaakt in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch, in druk, print, fotokopie of anderszins.

bottom of page