27 april 2026

Bijgewerkt op: 5 mei

Koningsdag, er werd spontaan besloten om een "Koningsdagtoernooi" te houden. Inzet, een fles wijn beschikbaar gesteld door John. Zes deelnemers streden om deze, zeer gewilde, prijs. Natuurlijk waren er ook passende lekkernijen deze avond, oranje tompouces en oranje slagroom soesjes.

Aan de Windentafel speelden Anita, Ton en Chris. Hier streden Ton en Anita om de winst. Ton won aan deze tafel uiteindelijk met slechts 9 punten verschil op Anita.
Aan de Drakentafel was het een wel erg ongelijke strijd. Vanaf het eerste spel nam Ilse een reuze voorsprong op John en Mady en gaf die ook niet meer uit handen. met 413 mahjongpunten werd zij niet alleen de winnaar van de tafel, maar ook van de avond. Zij mocht de fles wijn mee naar huis nemen!
Gefeliciteerd!



Opmerkingen