top of page

3 november 2022

  • Foto van schrijver: Anita Neve
    Anita Neve
  • 4 nov 2022
  • 2 minuten om te lezen

Bijgewerkt op: 2 dec 2022

Het begint langzaam spannend te worden nu we dichter bij het Eindejaarstoernooi komen. Overigens is het ook nog even spannend wanneer dat plaats zal vinden. Ton ontdekte een fout in de planning - waardoor het eindejaarstoernooi niet op 22 maar op 29 december zou vallen. Dat zou betekenen dat er niet nog 2 maar nog 3 reguliere competitie-avonden zijn, waardoor Anita een extra avond heeft om haar titel te verdedigen.


Voorwaarde is natuurlijk dat alle competitiespelers beschikbaar zijn om op 29 december het Eindejaarstoernooi te spelen en tevens de afsluiting van het jaar te vieren. Wordt vervolgd.


Terug naar de avond van 3 november waar het even leek alsof we met drie volledige tafels konden spelen. Op het laatste moment vielen echter toch 2 spelers onverwacht uit. De nummers 1 en 2 lootten tegen elkaar maar gelukkig voor Rik kon hij zijn zegetocht van de laatste weken prolongeren en eindigde hij met 4 tafelpunten. Margreet had aan de Drakentafel het hoogste puntenaantal, zij het met een minteken ervoor, en Marion wist toch nog een mooie selfpick te maken in het laatste spel. Eerder had zij ook al twee maal mahjong maar claimde ze die de tweede keer niet omdat ze twijfelde of de hand wel de vereiste 8 punten had.


Ook aan de Winden- en Bloementafel werd genoeglijk gespeeld, hoewel Arjon zich bij tijd en wijle wel liet horen - met name in het begin. Klaarblijkelijk hielp dat want vanaf de Zuid-ronde begon Arjon te winnen en hij was dan ook degene die met de winst naar huis ging. Ilse hield het bij 1 tafelpunt en wat mahjongpunten in de min en Christine eindigde zeer verdienstelijk als tweede. Ton tenslotte bleek een maatje te groot voor zowel Chris, die wel in de plus eindigde en daarmee haar positie handhaaft, als voor Marga, die wƩl twee keer mahjong wist te maken.


Ton is door zijn winst van vanavond - en het moet gezegd: de afwezigheid van Joy - doorgedrongen tot de top 3 van het klassement. Iets zegt mij dat hij die positie NIET meer wil opgeven.




Ā 
Ā 
Ā 

Recente blogposts

Alles weergeven
27 oktober 2025

De donkere dagen zijn nu echt aangekomen. Wintertijd, storm en regen. Gelukkig is het binnen droog en warm. Twee volle tafels zijn er deze avond. De Windentafel wordt bezet door het kwartet uit Almere

Ā 
Ā 
Ā 
20 oktober 2025

De herfstdepressie heeft blijkbaar full-throttle ingeslagen want gisteren waren er helaas slechts vier spelers die hun mahjong-krachten kwamen meten. Of nou ja, vijf maar zeker tijdens een competitiea

Ā 
Ā 
Ā 
29 september 2025

Wederom een klein dus herfstwaardig clubje spelers deze competitieavond. Geen koffiedrinkers ook, wat de werkzaamheden in de keuken...

Ā 
Ā 
Ā 

Opmerkingen


Almere

​© 2017-2025 Anita Neve - niets van deze website mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand of openbaar gemaakt in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch, in druk, print, fotokopie of anderszins.

bottom of page