top of page

5 oktober 2026

Foto van schrijver: Rode Draak
Rode Draak
6 okt
1 minuten om te lezen

Het was een van de laatste dagen van de Indian Summer; het was warm. Kennelijk inspireerde dat tot veel selfpicks, in totaal deze speelavond 17 stuks. De Windentafel had er 3, de Drakentafel 5 en de Bloementafel maar liefst 9.


Aan de Windentafel 2 selfpicks voor Ilse en maar liefst 7 keer Mahjong. John bleef haar tot en met de tweede ronde nog voor, maar een selfpick van Mady en vooral de eindsprint van Ilse maakte een eind aan zijn illusie. Die eindsprint was 5 keer opeenvolgend winst waarvan twee keer een selfpick... 4 punten voor Ilse, 2 voor Mady en 1 voor John.


Aan de Drakentafel heerste Jet als een koningin, maar liefst 5 keer had zij een selfpick! Dat betekent natuurlijk dat zij vanaf het eerste spel een voorsprong had op Rik en Willem. Die laatste probeerde nog wel om haar in te halen en stond na de zuidronde ook positief, maar de voorsprong van Jet was al veel te groot. Rik moest het doen met 2 keer Mahjong en eindigde met 1 punt, Willem kreeg er 2 en Jet natuurlijk 4.


Ook aan de Bloementafel vielen veel selfpicks: Ton evenaarde bijna het record van Jet met 4 stuks, Anita 3 keer en Marion en Chris ook nog een keertje. De eerste twee rondes eindigde Ton als enige positief, daarna kwam Anita ook boven nul. In de Noordronde was de winst nog 2 keer voor Chris die zo 1 punt veilig stelde, 2 punten voor Anita en 4 voor Ton. Helaas geen voor Marion.


De top-3 van het klassement is: Jet, Anita, Rik.


 
 
 

Recente blogposts

Alles weergeven
14 september 2026

De Windentafel was het domein van Anita, zij won 50% van de spellen! Geen twijfel dus wie er met de 4 punten vandoor ging. De andere 7 mochten Yannick en Marion verdelen. Yannick was van deze twee de

 
 
 

Opmerkingen


Almere

​© 2017-2026 Anita Neve - niets van deze website mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand of openbaar gemaakt in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch, in druk, print, fotokopie of anderszins.

bottom of page